Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Lindów – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Wężyk

Wężyk(Lindów + 17 km)

2 500 000 zł200 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w spokojnej okolicy tylko 10 minut od Grodziska Mazowieckiego Oferuję na sprzedaż komfortowy i praktycznie zaprojektowany dom, położony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Lindów + 24 km)

1 199 900 zł152,20 m² 7 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.ok.152 m 2- Nowoczesna Bryła budynku i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Zalesie

Zalesie(Lindów + 20 km)

1 500 000 zł174 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w uroczej miejscowości Zalesie, 20 min do Warszawy, gmina Żabia Wola. Dom znajduje się w urokliwej, spokojnej okolicy, pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec(Lindów + 18 km)

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Korytów A

Korytów A(Lindów + 15 km)

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia przestronny dom położony w spokojnej okolicy blisko natury, z szybkim dojazdem do miasta idealny dla rodzin lub firm. Układ: parter: jasny salon z wyjściem na podświetlany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Adamów-Parcel

Adamów-Parcel(Lindów + 14 km)

1 495 000 zł182 m² 8 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Lindów + 24 km)

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Radziwiłłów

Radziwiłłów(Lindów + 18 km)

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż przestronny, w pełni odnowiony dom o powierzchni 170 m , położony na zagospodarowanej działce o wielkości 1450 m . Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów(Lindów + 20 km)

1 250 000 zł217 m² 6 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Dom wolnostojący parterowy, zaledwie 30 km od Warszawy. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona i znajduje się na dużej działce o powierzchni 1721 m. Na terenie posesji zadbany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola(Lindów + 19 km)

2 099 000 zł400 m² 5 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przestronny Dom Wolnostojący Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 usytuowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Lindów

Lindów,śląskie

310 000 zł175 m² 1 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Do sprzedaży domy jednorodzinne na zamkniętym osiedlu w miejscowości Lindów. 30 minut od Częstochowy! super oferta W ofercie mamy do sprzedania pięć domów jednorodzinnych wolnostojących.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij